Dvouramenný pístový stříkací stroj SPM1300PU
Popis recipročního pohybuStříkací stroj
VlastnostiVratný stříkací stroj
lČtenářská bariéra
lPostřikSystém
- Řízení ventilů a času lze provádět přímo softwarem.
lTlakový systém
lFiltrace přestřiku
lDopravníkový systém
SPM1300 může být vybaven pásovým dopravníkem nebo systémem dopravníkového systému s kolíkem
- Součástí jsou vstupní a výstupní dopravníky. Oba jsou poháněné dopravníky řízené PLC stroje.
lOvládací panel
Technické parametryVratný stříkací stroj
| Model | SPM1300PU |
| Max. šířka postřiku | 1300 mm |
| Max. tloušťka obrobku | 80mm |
| Max. rychlost podávání | 5 m/min |
| Tlak vzduchu | 0,5–0,8 M ročně |
| Celkový výkon | 13 kW |
| Otisk nohy | 5400*4400*2500 mm |
| Hmotnost | 4000 kg |
| Operátor | 2 osoby |
Aplikace pro automatické systémy stříkání laku
| Zvýšené nebo zakřivené panely | Ploché a vyvýšené dveře | Nábytek do interiéru a exteriéru |
| Schody | Okna | Ložnice |
| Vnitřní krytiny | Předlakovaný plech | Protihlukové bariéry |
| Ploché desky pro vnější obklady stěn | Zavěšené stropy | Plechy a panely |
Efektivní nátěrové systémy pro téměř jakoukoli průmyslovou aplikaci nátěrů
| Dřevo a materiály na bázi dřeva | Plast | Kov |
Systémy mokrého lakování založené na procesu stříkání barev, lepidel, pojiv a funkčních nátěrů
| Lak ve spreji | Jiná postřiková média | Varianty stříkacích pistolí |
Výhody použitíAUTOMATICKÝ LAKOVACÍ STROJ NA PANELY
Rychlost a produktivita
Konzistentní povlak
Přístupné a snadno použitelné
Strojní stříkání nebo ruční stříkání?
Investujte doAUTOMATICKÝ LAKOVACÍ STROJ NA PANELYDnes
Jak automatizované dokončování ušetří vaší firmě peníze?
Co je automatizované dokončování?
Proč si koupit automatizované dokončovací zařízení?
Kvalita se počítá
Dnešní trh práce je náročný
Zvýšená produkce
Strojně lakované kuchyňské skříňky o 75 % rychlejší než ruční stříkání.